Wyspa Kobiet – odkryj piękno w sobie!

Wyspa kobiet to portal, który pomaga kobietom rozwinąć skrzydła w każdej dziedzinie życia.

W dziale (Sekrety Piękna) znajdują się profesjonalne porady dotyczące pielęgnacji cery, ciała i włosów, artykuły eksperckie, medycyna estetyczna i chirurgia plastyczna, problemy kosmetyczne – terapia cellulitu, rozstępów, trądziku.

W dziale (Sekrety natury) zamieszczone są naturalne sposoby pielęgnacji urody i szeroko pojęta kosmetyka naturalna, a w szczególności przepisy na maseczki naturalne, maski do ciała, peelingi, zabiegi na ciało.

Dział (Sekrety Szczęścia) to ciekawe artykuły z dziedziny psychologii – porady psychologiczne, motywacja, emocje. To także artykuły na tematy intymne – odważne i odkrywcze!

Ponadto polecamy modne nowości, modne fryzury, wywiady z Polskimi gwiazdami. Szczególnie polecamy Forum eksperckie – na pytania użytkowniczek odpowiada doświadczony chirurg plastyk.

O nas…
…Nasza Wyspa to miejsce dla każdej kobiety.Pragniemy dzielić się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem z zakresu szeroko pojętej kosmetologii, zdobytej w trakcie pracy zawodowej oraz gruntownej edukacji.
Odkrywamy przed Tobą cudowne możliwości celebracji swojego życia – kosmetyka to nasza ogromna pasja, którą pragniemy zarazić również Ciebie!
Chcemy tworzyć nowy wizerunek współczesnej kobiety – wizerunek kobiety spełnionej, szczęśliwej, świadomej swojej wartości i drzemiącego wewnątrz potencjału. Naszym celem jest inspirować, zachęcać i motywować do przemian – zarówno tych zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Pomożemy Ci uwolnić Twój potencjał i drzemiące w Tobie ogromne możliwości!

Mamy nadzieję, że opuszczając wyspę wyniesiesz ze sobą mnóstwo ciekawych pomysłów i motywację do ich realizacji!

Zobacz: http://www.wyspa-kobiet.pl/pl/pielegnacja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *