Psycholog Warszawa

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z ofert Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej KONWALIOWA. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wachlarz usług, począwszy od standardowej pomocy psychologicznej, poprzez pomoc psychiatryczną, kończąc na neurologu dziecięcym.

Wspólnie z psychologiem omawiane są problemy, trudne obecne sytuacje oraz możliwości wyjścia z kryzysu. Wyspecjalizowany specjalista ułatwia i leczy osoby, które znajdują się w sytuacjach kryzysowych, pomaga tym, którzy chcą poszerzyć własne możliwości i poprawić styl życia. Posiadając doświadczenie psycholog pomaga w sytuacjach, kiedy osłabione są mechanizmy radzenia sobie ze stresem, trudnościami czy relacjami z ludźmi. Kontakt z psychologiem ułatwia zbudowanie wewnętrznej siły oraz dotarcie do wiedzy psychologicznej i kreatywne z niej korzystanie. Pomoc udzielana jest także osobom, które doświadczyły zdarzeń traumatycznych, powodujących urazy oraz wstrząsy psychiczne.

Psycholodzy, psychiatrzy (psychiatra), neurolodzy (neurolog dziecięcy) stale podnoszą własne kwalifikacje, uczestniczą w szkoleniach, dzięki czemu interwencje kryzysowe, konsultacje, poradnictwo czy przeprowadzane psychoterapie indywidualne, par oraz małżeństw będą wyróżniały się naprawdę wysokim poziomem. Zapraszamy.

Zobacz: http://www.konwaliowa.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *