Travelmaniacy pl – portal turystyczny

Portal turystyczny Travelmaniacy.pl to miejsce skierowane do osób, które planują swoje wakacje, bądź właśnie wróciły z wyjazdu i chciałyby podzielić się wrażeniami ze swojego wyjazdu – zarówno w formie relacji jak i zdjęć.

Jednym z ważniejszych działów serwisu jest cykl porad, w których można znaleźć informacje o tym jak przygotować się do wyjazdu do danego kraju. Tutaj przykładowo dowiemy się co warto spakować do walizki, jaka jest pogoda czy ceny, co warto zwiedzić, czy do której miejscowości w danym kraju wyjechać. Twórcy portalu stawiają sobie za priorytet obiektywizm publikowanych treści, dlatego też każdy z użytkowników ma możliwość wyrażenia swojej opinii w komentarzach. Dodatkowo każdy może podzielić się wrażeniami ze swojego wyjazdu, dodając zdjęcia oraz opis swoich wakacji. Ważnym elementem jest także forum turystyczne dzięki któremu można dowiedzieć się innych praktycznych informacji, których poszukujemy planując swoje podróże.

Informacje praktyczne są uzupełnianie przez inne artykuły turystyczne, takie jak najnowsze wiadomości i informacje z biur podróży, ciekawostki oraz opisy naprawdę ciekawych miejsc. A żeby ułatwić korzystanie z tej dużej bazy wiedzy, informacje zostały podzielone na przewodniki po danym kraju.

Zobacz: http://www.travelmaniacy.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *