NLP w poznaniu i praktyce Szkolenia NLP

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, jak szybko możesz nauczyć się skutecznego zarządzania własnym umysłem i emocjami, wywierania wpływu na innych, perswazji i przekonywania ludzi do swoich idei.

Serwis firmy szkoleniowej NLP w poznaniu i praktyce zawiera informacje na temat dyscypliny uczącej zarządzania własnym umysłem i wywierania wpływu, zwanej w skrócie NLP (pełna nazwa to Neurolingwistyczne Programowanie).

Na stronie znajdziesz informacje na temat, coachingu, szkoleń otwartych oraz dla firm, hipnozy i autohipnozy oraz artykuły na temat wpływu pracy Twojego umysłu na efekty jakie uzyskujesz i cele, które osiągasz, jak również zapoznać się bliżej z profilem szkoleń NLP, które są do Ciebie adresowane.

Podstawowy zakres tematyczny szkoleń prowadzonych w formie warsztatów, na których każda nowo nabywana umiejętność jest natychmiast testowana w praktyce, obejmuje przede wszystkim: rozwój osobisty, zarządzanie emocjami, wywieranie wpływu, język perswazji, hipnoza (zarówno dla zdrowia, jak i stosowana w biznesie) oraz dwa szkolenia autorskie.

Pierwsze z nich to szkolenie dla osób, które chcą się nauczyć mentalnej kontroli wagi.

Drugie przeznaczone jest wyłącznie dla kobiet – Uwodzenie czyli sekrety NLP tylko dla kobiet

Główny cel treningów to dostarczenie Ci wiedzy o tym, w jaki sposób pracuje Twój umysł, jak wykorzystać pełniej jego potencjał oraz nauczenie Cię technik zarządzania własnym mózgiem, Twoimi emocjami i stanami oraz skutecznego wywierania wpływu na innych ludzi.

Zobacz: http://www.mirachlebowska.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *