Farby drukowe

Zajmujemy się dystrybucją artykułów poligraficznych do druku offsetowego arkuszowego a także szeroko rozumianym color management-em. Początkowo jako dystrybutor Akzo Nobel Inks, w tej chwili jako autoryzowany diler bez wątpienia jednej z największych firm farbiarskich na świecie, FlintGroup. Zaopatrujemy drukarnie w Warszawie w farby do druku, w województwie Mazowieckim ale też na terenie całego kraju. Współpracujemy z takimi producentami jak: K+E, VARN, DAY, IMAGO, KRUSE.

Ponad to posiadamy własną mieszalnię farb offsetowych. Także wyposażone we właściwy sprzęt pomiarowy (Spektrofotometr X-Rite, oprogramowanie INK Formulation oraz oświetlenie kontrolne GTI) laboratorium. Dorabiany kolory wg wzorów fizycznych z wzorników Pantone, HKS i innych dowolnych, również cyfrowych ale także wzorów dostarczonych przez klientów. Przygotowywane przez nas receptury i farby odpowiadają standardom branżowym. Zgodnie z Twoimi wytycznymi – także za sprawą naszej wiedzy ale też narzędzi – farby z naszej mieszalni mogę mieć różne właściwości odpornościowe i być odpowiednio przygotowane pod późniejsze uszlachetniania, zarówno folią jak i lakierem. W związku z tym, lepiej i dokładniej reagujemy na Twoje i twoich klientów potrzeby i oczekiwania.

Szeroką bazę produktów FlintGroup, uzupełniamy towarami takich producentów jak: Brenntag, Bottcher, ABC, KSL, DUCO, ale też innych. W naszej ofercie odnaleźć możesz także artykuły poligraficzne pod marką własną. Optima to brand, którego podstawowym celem, ogólnie rzecz biorąc, jest skrócenie dystansu na linii producet-odbiorca. W związku z tym szybciej i dokładniej możemy zmieniać właściwości produktów i reagować na różne potrzeby różnych klientów.

Podsumowując, kompleksowe podejście, szybkie i sprawne działanie, ale też dokładność i sumienność to cechy, które nas wyróżniają. Sprawdź nas!

Zobacz: http://artykuly-poligraficzne.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *