Brazylijskie Jiu Jitsu , BJJ POZNAŃ

W naszym klubie prowadzone są zajęcia Brazylijskiego Jiu Jitsu, submission Fighting oraz Boksu. Treningi przeznaczone są dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę ze sportem jak i również ją kontynuować.

Brazylijskie Jiu-Jitsu (BJJ) anchor zostało stworzone do samoobrony. Techniki stosowane w bjj w dużej części są po to, aby bronić sie przed większym i silniejszym napastnikiem. W czasie walki stosowane są zasady dźwigni, wyczucia i timingu. Siłowe rozwiązania w bjj są mało skuteczne. Z tego powodu nie ma przeciwwskazań, żeby tę sztukę walki trenowały osoby 15-16-letnie lub nawet po czterdziestce na równi z 20-latkami. Bjj może być trenowane jako sport – w turniejach chwytanych GI (gdzie walka odbywa sie w kimonach podobnych do japońskich judogi) oraz NO-GI / Submission Fighting (w spodenkach i koszulce). Jest tez podstawową dyscyplina zawodów MMA – Mieszanych Sztuk Walki.
Prowadzimy treningi wszystkim grupą wiekowym, dzięki czemu na zajęcia mogą przychodzić osoby w celu poprawienia formy fizycznej, nauki samoobrony, czy też ludzie chcący spróbować sił na ringach amatorskich jak i zawodowych.

Zobacz: http://www.bjj-poznan.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *