Praktyczne warsztaty, szkolenia dotacje unijne, se

Czy zastanawiasz się jak pozyskać dotacje unijne dla Twojej firmy, organizacji pozarządowej lub samorządu? Wszyscy wiemy, że jest to proces trudny i wymaga dobrego przygotowania. Dla wszystkich, którzy chcą nauczyć się pisać wnioski o dotacje z Unii Europejskiej przygotowaliśmy specjalne programy szkoleń z dotacji unijnych. Dzięki udziałowi w praktycznym warsztacie każdy uczestnik będzie rozumiał mechanizmy rządzące funduszami unijnymi. Będzie również znał zasady konstruowania dobrego projektu oraz przygotowywania skutecznego wniosku o dotację.

Firmy konkurują w wielu wymiarach: ceny, jakości, kosztów, promocji czy wizerunku. Wszyscy wiemy, że w długofalowej perspektywie nie wystarczy pokonać konkurentów jedynie w tych obszarach. Przedsiębiorstwa działające w dojrzałej branży stosują podobne ceny, podobne
sposoby promocji, adresują ofertę do podobnych grup klientów, po prostu działają w ten sam sposób! Co może umożliwić im przetrwanie na tak trudnym rynku? Innowacyjność!
Patrząc długookresowo na rynku przetrwają tylko te firmy, które będą wprowadzać nowe
rozwiązania w organizacji, zarządzaniu, ofercie czy stosowanej technologii. Jeśli Twoja firma poszukuje pomysłu na nowy produkt, na rozwiązanie problemu lub wprowadzenie innowacji to idealnym rozwiązaniem jest korzystanie z sesji kreatywnej. Cała sesja jest moderowana przez trenera, wykorzystującego nowoczesne oprogramowanie do Business Mappingu i wizualizacji.
Wykorzystując ćwiczenia rozgrzewające oraz techniki pobudzające kreatywne myślenie uczestnicy sesji tworzą rozbudowaną Mapę Myśli. Stosując techniki eliminacji uczestnicy wybierają rozwiązania, które zamieniają w konkretne plany.

Czy wiesz jak sprawić by, czytelnik spośród 30 ofert znalezionych w Internecie wybrał właśnie Twoją?Odkąd Internet stał się podstawowym medium , a co za tym idzie nośnikiem reklamy, firmy zaczęły kłaść ogromny nacisk na wygląd swojego wizerunku w sieci poprzez strony www.
Początkowo przyciągano klientów poprzez gustowne kolory, ciekawe efekty i elegancką czcionkę, ogólnie mówiąc poprzez wygląd… jednak gdy okazało się, że to przestaje wystarczać, lub działa na bardzo krótko, zaczęto skupiać się na wartości merytorycznej strony… na informacji.
Sposób przekazania danych stał się kluczowym elementem służącym nawiązaniu korzystnej relacji z odbiorcą… . Odpowiednio dobrana treść, skomponowana spójnie z ogólnym layoutem strony i oczekiwaniami konsumenta … . Na tym właśnie skupiamy się my ! Aby tekst i informacja którą chcesz przekazać , zostały przedstawione taką metodą która maksymalnie skupi uwagę i wzbudzi zainteresowanie. By potencjalny odbiorca oferty stał się Twoim partnerem.
Jednym słowem byś pozyskiwał klientów którzy wybierają Twoje usługi ze świadomością, że wybrali najlepiej. Najskuteczniejszą metodą osiągnięcia tego celu jest zbudowanie fresh oferty handlowej. Oferty, która nie tylko skłoni potencjalnego klienta do współpracy, ale równocześnie zbuduje fundamenty zaufania pod Wasze długoterminowe partnerstwo.

Zobacz: http://www.smartyou.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *