Pakowanie i czekolada

Sacmi Packaging & Chocolate stanowi grupę zakładów obecnych już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w konsekwencji zintegrowania firm OPM, FIMA, Carle&Montanari.
Pierwszoplanowym odcinkiem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona pełną realizację automatyczne linie pakujące, które znajdują zastosowanie w branży spożywczej od wymyślania począwszy, poprzez produkcję, doręczenie, aż po efektywnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe działające samoczynnie technologie dostarczania produktu czy technologie zmechanizowanego pakowania kartonowego. Wszechstronność zatrudnionych tu ludzi i ich przygotowanie zawodowe oraz dostęp do całej ilości maszyn profesjonalnych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już na etapie projektowania, opracowanie linii pakujących w pełni zautomatyzowanych i w pełni przystosowanych do specyficznych wymogów występujących aplikacji.
Równie ważną częścią działalności Sacmi jest tworzenie automatycznych linii produkcyjnych do wytwarzania czekolady. Tutaj dzięki połączeniu działań w tych dwóch częściach działalności Klient od tego samego świadczeniodawcy pozyskać może automatyczną linię przemysłową, gdzie gotowy wyrób zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako gotowy może trafić na półkę sklepową.
Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wszechstronne maszyny do średnich wydajności typu flowpack.
Firma kładzie szczególny nacisk na wysoką jakość proponowanych produktów i efektywny serwis, który ma zagwarantować w przypadku usterki minimalny przestój maszyn, a tym samym zmniejszyć przypuszczalne szkody z tego tytułu.

Zobacz: http://sacmi.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *