Ogrodznia, membrany, materiały budowlane-Niuwsky

Firma Niuwsky istnieje na rynku Polskim od 2012 roku i zajmuje się dystrybucją materiałów budowlanych. Dzięki zawartym umowom bezpośrednio z fabrykami i dystrybutorami oraz wolumenowi obrotowemu, dostarczamy towar do naszych Klientów w bardzo atrakcyjnych cenach, często niższych niż fabryczne. Do prezentacji naszej oferty wykorzystujemy sklep internetowy, w którym znajdą Państwo:

ogrodzenia panelowe, panele ogrodzeniowe, ogrodzenia – dostępne panele o grubości drutu od 3,5mm, 4mm, 5mm, 6x5x6mm oraz 8x6x8mm. Panele produkowane są w standardowych długościach 250cm oraz wysokościach od 1,03m do 2,43m. Sposób wykończenia to ocynk ogniowy lub ocynk plus lakier proszkowy w dowolnym kolorze RAL.
ogrodzenia palisadowe, ogrodzenia – składają się z masywnych stalowych przęseł o różnym wzornictwie i zastosowaniu. Wykończenie przęseł jest jak powyżej
ogrodzenia przenośne, ogrodzenia tymczasowe – to tymczasowe ogrodzenia stawiane do zabezpieczenia prac budowlanych lub innych obiektów. Jak sama nazwa wskazuje łatwe w montażu i demontażu. Standardowa długość przęseł wynosi 3,5m a wysokość 1,8m/2m.
Bramy przesuwne i dwuskrzydlowe – dostępne od 3m do 10m długości
Furtki
Podmurówki prefabrykowane
folie dachowe, membrany dachowe
Akcesoria dachowe
folie kubełkowe, folia kubełkowa – stosowane do izolacji pionowej muru oraz zielonych dachów
Izolacje poziome muru
Geowłókniny poliestrowe oraz polipropylenowe
Agrowłókniny
kratka trawnikowa, kratka parkingowa
oraz wiele innych produktów.
Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony i współpracy. Na naszej stronie ponadto wiele opisów i informacji o produktach, atestów, zdjęć, filmów, porad, sekcja realizacji i programu współpracy, gdzie można znaleźć spis wykonawców zlokalizowanych najbliżej Państwa siedziby.
Zapraszamy Niuwsky.

Zobacz: http://www.niuwsky.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *