Nikodem – gabloty ogłoszeniowe

Wyposażamy firmy oraz urzędy w meble metalowe oraz artykuły do komunikacji wizualnej. Posiadamy w ofercie gabloty ogłoszeniowe wewnętrzne i zewnętrzne, tablice informacyjne, ramki zatrzaskowe. Ponadto znajdziecie u nas szafy metalowe na dokumenty, szafki ubraniowe, szafy skrytkowe.
Gabloty ogłoszeniowe
W ofercie posiadamy gabloty ogłoszeniowe różnej wielkości, mieszczące od 2 arkusze formatu A4 (2 x A4) do 33 x A4. Produkujemy gabloty z drzwiami skrzydłowymi oraz z drzwiami przesuwnymi. Wszystkie nasze gabloty ogłoszeniowe wykonane są z profili aluminiowych oraz bezpiecznego szkła akrylowego. Gabloty wewnętrzne oferujemy w sześciu wersjach podłoża: z podłożem magnetycznym, korkowym oraz tekstylnym w czterech kolorach ; zobacz tutaj. Gabloty ogłoszeniowe zewnętrzne, ze względu na wilgoć, produkujemy wyłącznie z podłożem magnetycznym.
Tablice ogłoszeniowe
Jeżeli prezentowany dokumenty nie muszą być zamknięte proponujemy tablice ogłoszeniowe (informacyjne). Podobnie jak gabloty ogloszeniowe tablice oferujemy w wielu rozmiarach oraz w 6 wersjach podłoża: magnetyczne sucho-ścieralne, korkowe, tekstylne w czterech kolorach. Ciekawym rozwiązaniem są ramki zatrzaskowe. W tani i łatwy sposób pozwalają prezentować dokumenty, instrukcje, informację wizualną, opisy pokojów biurowych itp. Ramki zatrzaskowe oferujemy w formacie A4 oraz A3.
Szafy metalowe
Ponadto mamy w ofercie szafy metalowe. W atrakcyjnych cenach oferujemy szafy ubraniowe BHP, szafki skrytkowe oraz szafki śniadaniowe. Mamy w ofercie szafki ubraniowe jedno, dwu oraz trzy-drzwiowe, szafki bhp z przegrodą w komorze ubraniowej oraz bez przegrody, na nóżkach i bez nóżek, z prostym i ze skośnym daszkiem. Łącznie znajdziecie u nas kilkadziesiąt modeli szaf BHP.

Zobacz: http://www.nikodem.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *