SANTI | PRODUCENT PALET DREWNIANYCH PRZEMYSŁOWYCH

SANTI | PRODUKCJA PALET | GENEZA POWSTANIA FIRMY

Firma SANTI | PRODUCENT PALET to firma zajmująca pozycję lidera w branży opakowań drewnianych nieprzerwanie od niemal 20 lat działalności firmy. Jesteś firmą rodzinną działającą początkowo pod szyldem PPUH HURT-DETAL SYLWESTER KALETA, a od 2010 w toku prowadzenia licznych inwestycji „hello world” nakreśliła firma SANTI. Podstawowy profil działalności przedsiębiorstwa stanowi produkcja i dystrybucja wysokiej jakości palet przemysłowych oraz jednorazowych o wymiarach 1200×800 mm. Siedziba firmy wraz z zakładem produkcyjnym i centrum dystrybucji mieści się w Lututowie – położonym w granicach powiatu Wieruszowskiego i województwa Łódzkiego.

W naszej działalności kierujemy się naszymi dwiema głównymi kompetencjami – empatią i technologią. Pozwalają nam one zrozumieć obawy i potrzeby klientów w momencie konieczności zakupu palet drewnianych. Przedsiębiorstwo działające w branży przerobu drewna i produkcji opakowań w Polsce nie może być wyłącznie skierowane na maksymalizację wskaźnika rentowności. palety to nieodłączny element wielu procesów związanych z szeroko pojętą logistyką magazynową. Wiemy jak ważne są te płaskie konstrukcje paletowe w czasie manipulacji towarem. Umożliwiają przemieszczanie i składowanie produktów w sposób izolujący je od podłoża. W SANTI jesteśmy świadomi, że bierzemy odpowiedzialność za Twój towar.

Produkcja palet w naszym zakładzie odbywa się na zautomatyzowanej linii do przetarcia i montażu gotowych elementów palet drewnianych. To właśnie w ten sposób uzyskaliśmy pewność, że oferowane przez nas wyroby są bezpieczne i trwałe. Powtarzalność schematu połączeń to gwarant odpowiedniej wytrzymałości i nośności każdej palety. Jako ekspert w dziedzinie produkcji palet jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na zasadach Just In Time – niespełna 6 godzin roboczych od momentu złożenia zamówienia w naszym dziale realizacji zamówień. Jesteśmy producentem – nie pośrednikiem. Współpraca z nami to gwarancja korzystnych cen eliminujących pośredników z kanału dystrybucji palet drewnianych.

Wielkoseryjna produkcja palet to gwarancja najniższych cen i terminowości każdej zleconej dostawy. Codziennie nasz zakład opuszcza 5 tysięcy palet drewnianych, a nasze centrum dystrybucji posiada możliwość magazynowania palet na ponad 5 tysiącach metrach kwadratowych. Firma posiada nowoczesną infrastrukturę około produkcyjną – charakteryzują nas krótkie czasy załadunków dzięki użyciu pojazdów typu FADROMA umożliwiających załadunek naczepy TIR bokiem przy otwarciu wyłącznie jednej ze stron wspomnianej wcześniej naczepy. Współpraca z SANTI PRODUCENT PALET to nie tylko zakup palet – to zakup korzyści wynikający z zastosowania takich palet, które nigdy nie sprawią problemów.

Zapraszamy do składania zapytań na naszej stronie www pod adresem – http://www.santi-palety.pl – dla Państwa wygody udostępniamy tam live chat umożliwiający natychmiastowy kontakt z naszym doradcą. Oferujemy pełną logistykę na każdym poziomie łańcucha dostaw. Własne zaplecze logistyczne i transportowe. Zapraszamy do współpracy!

SANTI | PRODUCENT PALET

ul. Lipowa 31 | 98-360 Lututów

NIP: 8321459249

Zobacz: http://www.santi-palety.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *