Balustradka.pl balustrady i ogrodzenia Producent

Branże ślusarstwa i budownictwa to podstawowe gałęzie gospodarki.
Nasza firma świadczy usługi w zakresie kompleksowej budowy ogrodzeń oraz spawania balustrad, bram i przęseł ogrodzeniowych.
Posiadając wykwalifikowanych pracowników, wieloletnie doświadczenie oraz specjalistyczne narzędzia produkty i usługi naszej firmy charakteryzują się wysoką jakością oraz spełniają wymogi bezpieczeństwa.
Balustrady spawane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej w gatunkach AISI 304 I 316 o powierzchni szlifowanej (satynowanej) i polerowanej oraz stali węglowej (czarnej) zabezpieczone na wypadek wystąpienia korozji poprzez ocynk ogniowy zanurzeniowy a następnie malowane proszkowo w dowolnym kolorze. Stosowanie atestowanej stali oraz certyfikowanych technik zamocowań zapewnia bezpieczeństwo użytkowania.
Jako jedna z nielicznych firm oferujemy kompleksową budowę ogrodzeń wraz z montażem przęseł ogrodzeniowych i instalacją bram wjazdowych.
Wykonujemy ogrodzenia z dowolnych materiałów min. z cegły klinkierowej, kamienia naturalnego, pustaków a także montujemy ogrodzenia systemowe z siatki ślimakowej plecionej i paneli zgrzewanych z drutów ocynkowanych wraz z wykonaniem podmurówki betonowej i osadzeniem słupów metalowych.
Jakość naszych usług potwierdza pisemna gwarancja oraz opinie zadowolonych klientów.
Realizujemy zlecenia dla klientów indywidualnych przy budowie domów jednorodzinnych, na potrzeby budownictwa wielorodzinnego oraz dla firm i instytucji na potrzeby użytku publicznego i przemysłu.
Obecnie ofertę naszych usług kierujemy do klientów z województwa Małopolskiego.

Zobacz: http://www.balustradka.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *