Sklep Zoologiczny Kuba-ZOO

Zoologiczny Sklep internetowy dla akwarystów i miłośników zwierząt. Można tu znaleźć dobry sprzęt akwarystyczny – grzałki,oświetlenie,pompy i filtry a także preparaty do uzdatniania wody w akwarium, nawozy dla roślin i oczywiście pokarmy dla ryb. Oferujemy również spory wybór testów do badania parametrów wody i kontrolery elektroniczne – ph metry i sterowniki akwariowe oraz mikroskopy dla akwarystów.

Szczególną pozycję w naszej pasji zajmują Paletki (Dyskowce) – stworzyliśmy w sklepie oddzielną kategorię zawierającą wszystko spośród naszej oferty, co ma związek z utrzymaniem i hodowlą tych wspaniałych ryb. Posiadacze psów i kotów również znajdą tu coś dla swoich pupili – karmy, legowiska, smycze i obroże oraz kosmetyki. Miłośnikom terrarystyki sklep oferuje terraria, dekoracje, akcesoria i pokarmy dla gadów i płazów.
Udzielamy również porad dotyczących akwarystyki słodkowodnej, zarówno w temacie doboru sprzętu jak i informacji z zakresu urządzania zbiorników i właściwej pielęgnacji i żywienia ich mieszkańców, oraz parametrów wody.

Zobacz: http://www.kubazoo.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *