Wisła Kraków Sklep

TS Wisła Official Store jest formalnym punktem sprzedaży z souvenirami Towarzystwa Sportowego Wisły Kraków, klubu zrzeszającego pod sobą zawodników w 14 sekcjach sportowych. Sklep zaistniał w maju 2019 roku, a do jego kluczowych zadań należy lansowanie klubu, jego obyczajowości oraz ponad 113-letniej historii. Znajduje się w leciwej hali Wisły Kraków przy ulicy Reymonta 22 w sąsiedztwie Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana, około 10 minut od centrum Krakowa. W naszej ofercie mamy autorską kolekcję odzieży, parafowaną symboliką TS Wisła oraz przeróżny asortyment dodatków i gadżetów białej gwiazdy. Są tutaj kolekcje dla mężczyzn, kobiet a także najmłodszych fanów m.in. koszulki dziecięce, bluzy, szaliki, czapki, a także pamiątki klubowe takie jak zegary, magnesy, podkładki, kubki, poduszki, smyczki, opaski. Spotkasz u nas casualowe wzory, kolekcję meczową w tym ubiory firmy adidas. W naszej ofercie proponujemy poza tym artykuły z kategorii VIP, które poszerzą twoją odzież o stonowane, oryginalne wzory, a także dodatki i galanterię do garniturów. Kupując w naszym punkcie sprzedaży masz również możliwość zaopatrzenia swojego domu w „trójkolorowe akcesoria” m.in. zegary, poduszki, pościele, kubki i wiele innych. Na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Ponadto w dalszym ciągu się rozwijamy modernizując punkt sprzedaży i poszerzając jego zasoby o kolejne nowości. Wszystkie modele projektujemy z myślą o kibicach i uprawiających sport na obiektach TS Wisła.
Zamierzając dotrzeć z naszym asortymentem do szerszego grona sympatyków otworzyliśmy sklep internetowy. Kupując w nim masz gwarancję, że starannie zapakowany produkt zostanie Ci dowieziony w najkrótszym możliwie czasie, nawet w 24h od chwili złożenia zamówienia. Jesteśmy prawnie działającą, zarejestrowaną firmą. Do każdego zakupu wystawiamy paragon lub fakturę VAT.

Zobacz: http://sklep.tswisla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *