ENIX – Producent grzejników CO, elektrycznych, grz

Enix to producent grzejników co, elektrycznych, grzałek oraz akcesoriów z Krakowa. W ostatnich latach Enix stał się bardzo dobrze rozpoznawalnym w Polsce i Europie producentem rozwiązań w zakresie techniki grzewczej różnych zastosowań. Firma osiągnęła sukces dzięki zdywersyfikowanemu portfelowi produktów oraz rozbudowie centrum badawczo rozwojowego pracującego nad wciąż nowymi rozwiązaniami w branży.

Jesteśmy solidną i rzetelną firmą, gwarantującą spokojną pracę pracownikom, profesjonalną obsługę klientom oraz partnerskie stosunki z dostawcami i kontrahentami. Pracownicy są największym atutem naszej firmy dlatego zapewniamy równe szanse zarówno młodym pracownikom, jak i starszej kadrze.

Staranny dobór rozwiązań technologicznych i funkcjonalnych zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności naszych produktów. Nasz klient może być przekonany, że kupując nasz produkt zainwestował w jakość, przyczyniając się jednocześnie do rozwoju firmy żyjącej w harmonii ze środowiskiem i otoczeniem.

Zobacz: http://enix.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *