Menadżer piłkarski – go2goal.pl

Serwis został utworzony z myślą o wszystkich fanach piłki dla których oglądanie spotkań meczowych to zbyt mało! Futbol jest jedną z najbardziej popularnych dyscyplin sportowych. Tak więc już teraz weź udział w wirtualnych meczach futbolowych.

Go2goal to najlepszy symulator piłkarza gdzie ucieleśniasz się w status piłkarza. Jakie są reguły gry w futbol chyba wiemy wszyscy. Mecze to jedynie ułamek całej zabawy – w go2goal musisz zadbać o wszystko, co dzieje się przed meczem, w trakcie meczu, oraz po spotkaniu. Odnajdujesz adekwatną dla siebie drużynę, trenujesz z godziwymi dla siebie trenerami, mieszkasz w odpowiedniej dla siebie strefie mieszkaniowej, podwyższasz umiejętności i wartość finansową swojego grajka, troszczysz się o swój los. Wynik własnej pracy możesz zaobserwować w prezentacji (2d) meczowej, a oprócz tego wielu statystykach. Jeżeli czujesz się na siłach możesz zgłosić swoją własną drużynę do której zatrudnisz własnych przyjaciół i poprowadzisz ich w spotkaniach meczowych. Układasz mecze, wynajmujesz trenerów, rozbudowujesz stadion – robisz to co prawdziwy manager drużyny.

Gra przeglądarkowa go2goal.pl zapewnia przyjemność na bardzo wysokim poziomie, to prawdziwa uciecha dla kibiców footballu. Wejdź i pokaż na co Cię stać!

Zobacz: http://www.go2goal.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *