Darmowe Gry Online

Fajna strona zawierająca stare gry oraz inne ciekawe dobre gry multiplayer w które można grać zupełnie za darmo w pojedynkę lub ze znajomymi po sieci. Polecamy także wyjątkowe gry na 2 osoby oraz całą masę gier sportowych, akcji i strategicznych. Wszystkie gry zgromadzone w naszym serwisie są udostępniane w pełni za darmo. By rozpocząć zabawę wystarczy posiadać przeglądarkę. Zalecane przeglądarki na których działa najlepiej strona to Mozilla lub Google Chrome. Szczególnie polecamy gry w, które można grać na dwie osoby, gry logiczne i gry edukacyjne . Kategoria z grami logicznymi zawiera bardzo dużą bazę gier, które rozwijają logiczne myślenie. Co dziennie do serwisu są dodawane nowe gry logiczne. Ciekawą opcją na stronie jest sposób jej oceny. Dzięki oceną naszych graczy jesteśmy w stanie wyselekcjonować tylko najlepsze gry, które zasługują na pozostawienie w serwisie. Reszta gier, tych które zostaną słabo ocenione trafia do kategorii kosz. Gry z tej kategorii mogą jeszcze ponownie wrócić do serwisu jednak ich ocena musi wzrosnąć do minimum trzech gwiazdek. Zasada ta nie dotyczy gier z kategorii gry strzelanki.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzin strony i do aktywnego udziału przy jej współtworzeniu. Z przyjemnością i radością będziemy widzieć osoby, które mają czas i chęci dodawać własne gry, wystawiać komentarze i oceny grą; które były grane. Dzięki Waszemu trudowi i uporowi oraz pracowitości będziemy w stanie, po woli małymi kroczkami stworzyć stronę zawierającą tylko najlepsze gry online z sieci zgromadzone w jednym miejscu.

Zachęcamy do aktywnego udziału i odwiedzin również naszej strony na Facebooku. Na stronie publikowane będą najlepsze gry online, które zdobędą najwięcej pozytywnych komentarzy i najlepszych ocen. Dzięki portalom społecznościowym będzie także możliwość organizowania nowych ciekawych konkursów oraz poznanie nowych ciekawych ludzi.

Jeśli imacie jakieś uwagi lub propozycje, które pomogły by nam jeszcze bardziej ulepszyć serwis to bardzo prosimy o kontakt pod adresem email podanym w zakładce kontakt. Z góry dziękujemy za nadesłane wiadomości i obiecujemy że postaramy się odpowiedzieć na wszystkie bez znaczenia czego dotyczą.

Zobacz: http://www.gryjupi.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *