Tonery i tusze – materiały eksploatacyjne

Materiały eksploatacyjne ICplus, to produkty gwarantujące najwyższą światową jakość.

Produkty ICplus cechują się unikalną technologią produkcji, wysoką niezawodnością i trwałością. Każdy tusz i toner przechodzi bardzo rygorystyczne testy jakości na każdym etapie produkcji.
Bardzo wysokie oceny w testach porównawczych oraz rewelacyjne ceny sprawiły, że nasze materiały są dostępne w najlepszych sklepach komputerowych i Hurtowniach biuro serwisowych w całej Polsce. Przez cały okres swojego istnienia firma InterCom plus systematycznie poszerzała swój udział w rynku. Tonery
ICplus zdobyły uznanie i są wykorzystywane m.in. w największych instytucjach i bankach w Polsce. Obecnie ICplus jest jednym z czołowych dostawców na polskim rynku oferując materiały eksploatacyjne
takie jak tuszedo drukarek atramentowych, tonery do drukarek laserowych taśmy termo transferowe do faksów znanych marek takich jak:HP, Lexmark, Sony, Canon, Brother, Dell, Epson, Panasonic, Samsung, Minolta, Brother, Xerox.

Jako liczący się w kraju producent i dystrybutor zapewniamy naszym klientom najlepszą jakość i atrakcyjne ceny naszych produktów.

Firma InterCom plus specjalizuje się w produkcji i dystrybucji komputerowych oraz biurowych materiałów eksploatacyjnych. Przez cały okres swojego istnienia firma InterCom plus systematycznie poszerzała swój udział w rynku. Obecnie jest jednym z czołowych dostawców na polskim rynku oferując materiały eksploatacyjne – tusze do drukarek atramentowych, tonery do drukarek laserowych.

Posiadamy tonery laserowe i tusze nowe oraz regenerowane. Pozyskujemy zużyte pojemniki po tuszach/kartridżach i tonerach. Model: HP, Lexmark, Sony, Canon, Brother, Dell, Epson, Panasonic, Samsung, Minolta, Brother, Xerox. Jako producent i dystrybutor zapewniamy najlepszą jakość i atrakcyjne ceny.

Zapraszamy do zakupów i współpracy.

Zobacz: http://www.icplus.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *