Tworzenie stron www

Strona firmy Rawa Hosting z Katowic. Zawiera informacje o działalności, ofercie a także galerię dotychczasowo zrealizowanych projektów stron www. Odbiorcami firmy są duże i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby prowadzące indywidualną działalność gospodarczą, które doceniają rolę Internetu w biznesie.
Atutem oferty Rawa Hosting jest jej kompleksowość. Wszystkie elementy, które są niezbędne do funkcjonowania strony w sieci dostępne są w jednym miejscu. Możesz zlecić rejestrację dowolnej domeny, zaprojektowanie strony internetowej, utrzymanie jej w sieci oraz prace związane ze zwiększeniem popularności strony w sieci (np.: optymalizacja, katalogowanie, pozycjonowanie).
Projektowanie stron internetowych w Rawa Hosting oznacza indywidualną i niepowtarzalną kreację, bez użycia szablonów i innych komponentów dostępnych w sieci. Ale ważny jest nie tylko wygląd. Funkcjonalność i dobra dostępność do informacji znajdujących się w serwisie to cechy o które szczególnie dbamy przy tworzeniu strony. Zapewniamy też pełną zgodność kodu źródłowego z obowiązującymi standardami i odpowiednie wyświetlanie strony w różnych przeglądarkach internetowych.

Do projektowanych stron możemy wdrożyć system CMS, sklep lub inną aplikację, którą możemy stworzyć zgodnie z wymaganiami zamawiającego.
Własna serwerownia umożliwia nam utrzymywanie i zarządzanie wykonanymi stronami internetowymi. Doświadczona kadra administratorów przez 24h/dobę monitoruje działanie serwerów. Kilka niezależnych łącz dostępowych gwarantuje nieprzerwaną obecność Państwa strony w sieci nawet w przypadku ewentualnej awarii.

Zobacz: http://www.r-h.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *