Utylizacja i recykling zużytego sprzętu AGD i RTV

Prowadzimy Zakład Przetwarzania Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego PESTAR. Zajmujemy się utylizacją, recyklingiem i zbieraniem odpadów od przedsiębiorstw, instytucji i gospodarstw domowych.

Utylizujemy i poddajemy recyklingowi zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny tj: komputery, RTV, AGD, monitory, telewizory, pralki, lodówki, płyty główne. Zapewniamy profesjonalną obsługę oraz transport, Wystawiamy wymagane dokumenty. Działamy na terenie Polski północnej. Większe ilości odpadów odbieramy z całej Polski. Zapraszamy do współpracy.

Tel. +48 (058) 560 19 09, Tel.kom. +48 606 611 721, Gg: 5218676, E-mail: utylizacja@pestar.com.pl,

Www: www.utylizacja.pestar.com.pl

Przyjmujemy do utylizacji tj. zbieramy, przetwarzamy i poddajemy odzyskowi:

# Zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny
– odbieramy i utylizujemy min. zuzyte komputery, monitory, AGD i RTV np. telewizory, pralki

# Odpady kabli, przewodów elektrycznych
– utylizujemy i poddajemy odzyskowi odpady kabli instalacyjnych, energetycznych, telekomunikacyjnych, komputerowych, z instalacji samochodowych, AGD i RTV i innych wiązek urządzeń elektrycznych i elektronicznych.

# Zużyte tonery i kartridże
– Skupujemy, poddajemy utylizacji i recyklingowi puste kartridże, tusze i tonery wielu marek.

# Zużyte baterie i akumulatory
– Zajmujemy się zbiórką i utylizacja, oraz przekazywaniem do odzysku/recyklingu odpady baterii i akumulatorów. Min. baterie i akumulatory niklowo-kadmowe, baterie zawierające rtęć, baterie alkaliczne, inne baterie i akumulatory, baterie i akumulatory łącznie z bateriami i akumulatorami, oaz nie sortowane baterie i akumulatory zawierające te baterie.

# Odpady styropianu
– utylizujemy zbieramy i poddajemy odzyskowi i utylizacji styropian EPS poprzemysłowy, spożywczy, budowlany, który poddawany jest kompaktowaniu i belowaniu. Przyjmujemy/odbieramy: styropian poprzemysłowy (opakowanie sprzętu AGD, RTV i PC), styropian spożywczy, styropian budowlany pochodzący ze ścinek i odpadów poprodukcyjnych.

Nasza oferta: www.utylizacja.pestar.com.pl/pages/oferta.php

Zobacz: http://www.utylizacja.pestar.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *