Kurs VBA, Cognity

Kurs VBA w Cognity.

Cognity Szkolenia proponuje szkolenie Excel oraz szkolenie VBA w Excelu w Krakowie, Poznaniu, Warszawie oraz innych miastach Polski.

Kurs VBA skierowany jest w szczególności dla osób wykonujących często powtarzalne operacje w Excelu oraz na bazach danych, które chciałyby zautomatyzować i przyspieszyć swoją pracę.

Szkolenie Visual Basic cenne jest przede wszystkim dla pracowników firm oraz |organizacji, dla których w codziennej pracy przydatne jest zautomatyzowanie czynności systematycznie powtarzanych a także dla tych którzy chcieliby poznać ogólne zasady kodowania algorytmów w programie Excel. Po ukończeniu szkolenia w Cognity z zakresu VBA w Excelu uczestnik będzie bez problemu potrafił m.in. opracować komunikaty dla użytkowników. Zdobędzie umiejętności pracy z plikami tekstowymi CSV/TXT, a optymalizowanie kodu i eliminowanie błędów w programie nie będzie żadną przeszkodą.

Każdy uczestnik zajęć Excel a także kursu VBA w Excelu, oferowanego przez Biuro szkoleniowe Cognity ma możliwość wybrać odpowiedniego poziomu zaawansowania. Celem Cognity jest prowadzenie szkoleń Excel, kursów VBA i szkoleń VBA w Excelu, które dokładnie przygotują odbiorców do pracy z programem MS Excel i VBA.

Wielu cenionych partnerów z całego kraju, którzy zaufali Cognity potwierdza swoje zadowolenie z naszych usług chętnie wystawiając nam referencje.

Wszystkie szkolenia Excel, VBA znajdujące się w ofercie Cognity przeprowadzane są przez najlepszych trenerów posiadających długie doświadczenie w pracy z programem Excel.

Zachęcamy wszystkich chętnych, do skorzystania z naszych szkoleń.

Zobacz: https://www.cognity.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *