Wirtuozeria słowa i profesjonalizm obsługi.

Agencja SEM (Search Engine Marketing – Marketingu wyszukiwarkowego) proponujemy naszym klientom kompleksowe przygotowanie, wdrożenie i zarządzanie kampaniami Adwords w najpopularniejszej w Polsce wyszukiwarce – Google. Naszym wyróżnikiem jest strategiczne podejście do kampanii Adwords k stawiamy nie tylko na obniżanie kosztów kampanii, ale także na jej właściwe sprofilowanie. Pokazujemy naszym klientom, jak wiele można osiągnąć za pomocą boksów reklamowych. Traktujemy je szerzej, niż tylko internetowy odpowiednik ogłoszenia prasowego.

Potrafimy ich używać jako tekstu reklamowego (jesteśmy wirtuozami w redakcji chwytliwych sloganów), narzędzia PR (integrujemy je z pozostałymi narzędziami e-pr, ale też słowami kreujemy wizerunek) jak również sposobu na komunikowanie i informowanie (używamy boksów jako swoistej tuby, wyłaniamy klientów z gęstej pajęczyny internetowej).

Nasze usługi kierujemy do firm małych, średnich i dużych zawsze mając na uwadze, że konkurencja naszego klienta jest naszą konkurencją. Oprócz stricte merytorycznych kwestii, bardzo ważne jest dla nas prowadzenie kampanii w sposób etyczny. Nie sprzedajemy pakietów kliknięć z ukrytą ceną realną, czym zwiększalibyśmy naszą prowizję, nasi klienci mają dostęp do statystyk ich kampanii i mogą sami na bieżąco sprawdzać koszt kliknięć.

Zobacz: http://www.klikmii.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *