Sklep oleje silnikowe | Oleje + Filtry samochodowe

Sklep kolegaberlin.pl – to znana marka niemiecka firma wysyłkowa, która od kilku lat zaopatruje całą Polskę w oryginalne oleje silnikowe bezpośrednio z Niemiec. Obsługujemy co miesiąc ponad 1000 stałych i nowych klientów w naszym sklepie internetowym, jak również na portalu Allegro, gdzie jesteśmy liderami w sprzedaży olejów i posiadamy ponad 50.000 pozytywnych komentarzy za sprzedaż tego asortymentu.

W ofercie sklepu znajdą Państwo oleje samochodowe: oleje Castrol np. olej Castrol Edge, olej Castrol Magnatec, oleje silnikowe Mobil 1oleje silnikowe Mobil 1, oleje silnikowe Shelloleje silnikowe Shell, oleje silnikowe Total, oleje silnikowe Elf, oleje silnikowe Motul, oleje silnikowe Liqui Moly i wiele innych.

W sprzedaży oferujemy również filtry renomowanych producentów niemieckich firm MANN, Bosch, Knecht, Hengst i polski Filtron a także płyny eksploatacyjne i inne akcesoria samochodowe.

Oczywiście u nas zakupić można każdy filtr do samochodu i do motocykla: filtr oleju, filtr powietrza, filtr paliwa i filtr kabinowy.

W szczególności polecamy niezawodne żarowki samochodowe niemieckej firmy Osram oraz firmy Philips.

Kupując w naszym sklepie mogą mieć Państwo pewność, że zakupiony towar jest w 100% oryginalny i pochodzi z legalnych źródeł (mnóstwo olejów sprzedawanych w internecie i na polskim rynku to olej podrabiany badź nieświeży).

Zapewniamy naszym Klientom szybką realizację zamówienia i błyskawiczną dostawę towaru – o czym świadczą otrzymane opinie od usatysfakcjonowanych Klientów.

Naszym celem jest zapewnienie Klientom poczucia komfortu tak, by jakość usług i produktów była na najwyższym poziomie. Realizujemy to poprzez przyjazną i możliwie szybką obsługę. Ufamy, że ustalone cele zapewnią zadowolenie naszym Klientom i długotrwałą z nimi współpracę. Nasz sklep pozwala na realizację udanych, bezpiecznych i tanich zakupów w internecie.

Pełną obsługę klientów prowadzimy poprzez profesjonalny system sprzedaży. Po zakupie każdy klient otrzymuje dostęp do naszego systemu, gdzie osobiście może kontrolować stan swojego zamówienia.

Nasz system sprzedaży na każdym kroku automatycznie informuje klienta o stanie jego zamówienia, począwszy od potwierdzenia przyjęcia zamówienia poprzez informacje o wpłacie a kończąc na podaniu numeru przesyłki, którą można monitorować.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów – dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów.

Zobacz: http://www.kolegaberlin.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *